photo Banerospskolyszyntnbpl_zpsa02dde93-1_zpsa253b739-1_zpsc8b60dac.png</a>

WITAMY NA STRONIE ZARZĄDU ODDZIAŁU POWIATOWEGO ZOSP RP JASŁO

Eliminacje powiatowe OTWP

02-04-2014 19:06:22

W dniu 4 kwietnia 2014 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Jaśle przeprowadzono eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". W eliminacjach wzięło udział 23 uczestników, zwycięzców eliminacji gminnych i miejskich w 3 kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem eliminacji był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Jaśle wspólnie z Komendą Powiatową PSP. Współorganizatorami turnieju byli: Starosta Jasielski, Nadleśnictwo Kołaczyce, Magurski Park Narodowy oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jaśle.

W grupie pierwszej (szkoły podstawowe) najlepsi byli: Łukasz Paździerz (Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle), Grzegorz Zięba (Szkoła Podstawowa w Brzyskach) i Kacper Buda (Szkoła Podstawowa w Kołaczycach), w grupie drugiej (gimnazja): Magdalena Stopa (Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie), Miłosz Bachórz (Gimnazjum w Brzyskach), Kamil Maczuga (Publiczne Gimnazjum w Dębowcu), w grupie trzeciej (szkoły średnie): Arkadiusz Ochałek (Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach), Patryk Wojnarowicz (Zespół Szkół w Trzcinicy) i Marcin Staniszewski (I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle).

Więcej o turnieju oraz fotorelacja na stronie portalu "terazJasło" dzięki uprzejmości redaktora Damiana Palara - członka wspierającego.

Powrót do listy